Zapraszamy na naszego Facebooka E-SKLEP  english

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU

  1. Strona oraz domena: hubertusprohunting.pl, zwana dalej Stroną, jest własnością firmy Hubertus Pro Hunting Grzegorz Poklewski-Koziełł, z siedzibą na ul.Ptasia 4a, 00-138 Warszawa, zwanej dalej Firmą.
  2. Kopiowanie we fragmentach lub w całości treści oraz zdjęć zawartych na Stronie bez zgody Firmy jest zabronione. Jednakże drukowanie i tymczasowe przechowywanie na własny użytek jest dozwolone.
  3. Znaki towarowe firm występujące na Stronie są zastrzeżone i są chronione przez prawo.
  4. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany zawartych na Stronie treści i danych bez uprzedzenia i podania przyczyny
  5. Wszelkie dane techniczne produktów podane na Stronie są oparte o informacje udostępnione przez producentów. Firma nie ponosi odpowiedzialności za zgodność tych danych z faktycznymi parametrami. Firma dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane były poprawne. Produkty widoczne na zdjęciach mogą się różnić w rzeczywistości.
  6. Polityka prywatności jest dostępna po tym linkiem.
  7. Broń i amunicja może zostać nabyta tylko przez uprawnione osoby. Firma posiada koncesję MSWiA nr B-003/2003 na obrót bronią i amunicją.
  8. Ceny znajdujące się na Stronie są cenami brutto i mają charakter informacyjny. Oferta na Stronie nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!