Zapraszamy na naszego Facebooka E-SKLEP  english

Nasza oferta>Amunicja i elaboracja>Amunicja kulowa

Brenneke - Amunicja kulowa Brenneke


Amunicja kulowa Brenneke
powiększ

Materiał wybuchowy, zagrożenie pożarem, wybuchem lub rozrzut 

CENY I DOSTĘPNOŚĆ TUTAJ

Amunicja kulowa do broni gwintowanej firmy BRENNEKE.

Pocisk Torpedo Ideal, znany jako TIG® przez większość myśliwych, jest idealnym pociskiem na mniejsze i średnie gatunki zwierzyny płowej. W grupach kalibrowych 7mm i 8mm jest skutecznie używany na całym świecie. Kształt TIG® powoduje grzybkowanie tylnego rdzenia, wraz z maksymalnym uwolnieniem energii przez miedziany/niklowany płaszcz. Dodatkowo płaszcz zapewnia optymalną penetrację i najwyższą precyzję.

Na zewnątrz nowy Oryginalny pocisk BRENNEKE TIG® nature może wyglądać jak pocisk Torpedo Ideal (TIG®), ale został on zbudowany z całkowicie nowym bezołowiowym rdzeniem. Dwa rdzenie cynowe są pokryte przetestowanym i sprawdzonym niklowanym stalowym płaszczem. Ze względu na swoją innowacyjną konstrukcję TIG® nature penetruje zwierzynę w ten sam sposób jak konwencjonalny TIG®, ale bez ołowiu. Nowy pocisk BRENNEKE TIG® nature daje myśliwemu wszystkie zalety, które posiada konwencjonalny TIG® - obecność ścinki, obfite farbowanie z rany wyjściowej, doskonały efekt rażenia, celność i uniwersalne zastosowanie do wszystkich typów i odmian polowań.

Pocisk Torpedo Universal Geschoss (TUG®) jest przeznaczony do polowań na gatunki zwierzyny o większej masie. Dostępny w kalibrach .30 oraz 9,3mm TUG® jest szczególnie odpowiedni na grubą zwierzynę. Konstrukcja TUG® powoduje wolniejsze grzybkowanie oraz wynikającą z tego wysoką siłę penetracji. Tak jak w TIG® niklowany miedziany płaszcz zapewnia optymalną penetrację oraz niezwykłą celność. BRENNEKE TUG® charakteryzuje sie mniejszą fragmentacją i większą zdolnością do penetracji łącznie z zawsze występującym przestrzałem tusz na wylot.

Nowy pocisk BRENNEKE TUG® nature oferuje myśliwemu wszystkie zalety sprawdzonego TUG®: ścinkę oraz obfite farbowanie z rany wyjściowej, najwyższą precyzję oraz słynny pewny efekt rażenia. Nowy TUG® nature jest znakomitym pociskiem na każdy rodzaj polowania. Wszyscy myśliwi, którzy testowali nowy pocisk, byli bardzo entuzjastycznie nastawieni do doskonałego skupienia (<2cm/100m), natychmiastowego efektu na wejściu, minimalne straty cennej tuszy.

Najlepszym rozwiązaniem dla myśliwych, którzy cenią kontrolowaną ekspansję pocisku z zachowaniem masy, nadzwyczajną celność i efekt rażenia oraz uniwersalne zastosowanie, jest pocisk TOG®. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji oraz kombinacji przetestowanych i sprawdzonych właściwości wraz z innowacyjnymi udoskonaleniami, TOG® umożliwia strzelanie na dalekie odległości. Dobrze też radzi sobie w pędzeniach.

Nowy bezołowiowy oryginalny pocisk BRENNEKE Torpedo Alternative (TAG®) jest prawdziwą alternatywą dla zwyczajnych pocisków. Odpowiada on wymaganiom myśliwych co do niezawodnego, wysoce efektywnego pocisku odpowiedniego na niemal dowolną zwierzynę lub odległość. TAG® jest pociskiem precyzyjnym, nadaje się do strzelania w pędzeniach, zapewnia dobre farbowanie i penetrację.

BRENNEKE Basic - po prostu skuteczny. Jeżeli szukasz niedrogiego, ale celnego i niezawodnego pocisku, który obala zwierzynę szybko, to Basic jest dla Ciebie. W trakcie prac nad Basic skupiliśmy się nad szybką ekspansją i dużym oddaniu energii szczególnie w przypadku zwierzyny płowej i czarnej. Szybka ekspansja daje siłę obalającą a duże oddawanie energii skraca drogę uchodzenia zwierzyny. Dla rozsądnego myśliwego, który chce trenować tymi samymi nabojami, którymi poluje, Basic jest idealnym rozwiązaniem, dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości. Basic jest półpłaszczowym, fragmentującym pociskiem posiadającym jeden rdzeń. Opływowy tombakowy płaszcz ze sprawdzoną stożkową podstawą pocisku powodują idealną precyzję. Dodatkowe ostre krawędzie dają ścinkę w punkcie trafienia. Lekko utwardzony rdzeń zapewnia kontrolowaną fragmentację w przypadku dowolnej zwierzyny i daje myśliwemu szybki i pewny efekt. Ze względu na użycie specjalnego prochu Basic daje bardzo słaby odrzut.

Link do strony producenta

Brenneke
Brenneke. Producent pocisków i amunicji.
Pokaż wszystkie produkty tego producenta

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!